Futsal Ranks
You are not logged in. Please login to access free Betigolo tools, tips and much more!
Loading data. Please wait...
Match Info | 1X2 FT | Total FT | Home FT | Away FT | Total P1 | Total P2 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Select | Country | League | Date (GMT+1) | Home Team | Result | Away Team | Favorite | Home Wins | Draw | Away Wins | Over 4.5 | Over 5.5 | Over 6.5 | Over 7.5 | Over 8.5 | Over 1.5 | Over 3.5 | Over 5.5 | Over 1.5 | Over 3.5 | Over 5.5 | Over 2.5 | Over 3.5 | Over 4.5 | Over 2.5 | Over 3.5 | Over 4.5 |
Brazil | LNF | 2024-04-20 00:00 | Blumenau Futsal | 4-1 (1-0;3-1) | Tubarão Futsal | No | |||||||||||||||||||||
Brazil Amateur | Copa TV Grande Rio de Futsal | 2024-04-20 00:00 | Afrânio FC | ---- | Cohab Massangano FC | No | |||||||||||||||||||||
Brazil | Copa do Brasil Sicredi | 2024-04-20 00:00 | ARD/Apodi Futsal | 4-2 (2-0;2-2) | Sãobrazense | No | |||||||||||||||||||||
Brazil | Copa da LPF | 2024-04-20 00:00 | Monte Azul | 5-2 (3-0;2-2) | Jahu Futsal | No | |||||||||||||||||||||
Brazil Amateur | Campeonato Jaguaribano, 1ª Divisão | 2024-04-20 00:00 | Zé do Bets | 0-0 (0-0;0-0) | Eujad | No | |||||||||||||||||||||
Brazil | Copa do Brasil Sicredi | 2024-04-20 00:00 | JEC/Krona Futsal | 1-4 (1-0;0-4) | Atlântico Erechim | No | |||||||||||||||||||||
Brazil | Paranaense, Série Prata | 2024-04-20 00:15 | Palmas Futsal | ---- | Fazenda Futsal | No | |||||||||||||||||||||
Brazil | Copa da LPF | 2024-04-20 00:30 | FAEC Luiz Antônio | 1-0 (0-0;1-0) | Guapiaçu | No | |||||||||||||||||||||
Brazil Amateur | Copa TV Grande Rio de Futsal | 2024-04-20 01:35 | Loteamento Recife FC | ---- | Itamotinga FC | No | |||||||||||||||||||||
Croatia Amateur | FairPlay Futsal Liga | 2024-04-20 07:00 | Sveti Petar III | 0-3 (0-0;0-3) | Sveti Mihael AK Kovačević | No | |||||||||||||||||||||
Croatia Amateur | FairPlay Futsal Liga | 2024-04-20 07:40 | Sanctus Paulus | 2-2 (0-0;2-2) | Sveti Josip | No | |||||||||||||||||||||
International | AFC Futsal Championship | 2024-04-20 08:00 | Kyrgyzstan | 2-2 (0-1;2-1) | Tajikistan | No | |||||||||||||||||||||
Croatia Amateur | FairPlay Futsal Liga | 2024-04-20 08:20 | Sveti Petar I | 4-3 (4-1;0-2) | Bezgrešno Srce Marijino | No | |||||||||||||||||||||
Russia | Vysshaya liga | 2024-04-20 09:00 | Yuzhny Ural Chelyabinsk | ---- | Fakel Surgut | No | |||||||||||||||||||||
Croatia Amateur | FairPlay Futsal Liga | 2024-04-20 09:00 | Catering Kvatrić | 5-3 (2-1;3-2) | Sveti Ivan 23 | No | |||||||||||||||||||||
Croatia Amateur | FairPlay Futsal Liga | 2024-04-20 09:40 | Rođenje BDM II | 6-2 (4-1;2-1) | Advocata Croatiae | No | |||||||||||||||||||||
International | AFC Futsal Championship | 2024-04-20 10:00 | Afghanistan | ---- | Kuwait | No | |||||||||||||||||||||
Russia | Superliga | 2024-04-20 10:00 | Sibiryak Novosibirsk | ---- | KPRF Moscow | No | |||||||||||||||||||||
Russia | Superliga | 2024-04-20 10:00 | Tyumen | ---- | Gazprom-Ugra Yugorsk | No | |||||||||||||||||||||
Croatia Amateur | FairPlay Futsal Liga | 2024-04-20 10:20 | Sveti Mihael Dubrava | 0-3 (0-3;0-0) | Mnk ART | No | |||||||||||||||||||||
Russia | Superliga | 2024-04-20 11:00 | LKS Lipetskaya Oblast | ---- | Sib-Transit Novokuznetsk | No | |||||||||||||||||||||
International | AFC Futsal Championship | 2024-04-20 12:00 | South Korea | ---- | Japan | No | |||||||||||||||||||||
Spain | Primera División | 2024-04-20 12:00 | Peñíscola Rehabmedic FS | ---- | Jaén Paraíso Interior | No | |||||||||||||||||||||
Poland | Ekstraklasa | 2024-04-20 13:00 | SFF KS Sośnica Gliwice | ---- | Jagiellonia Białystok | No | |||||||||||||||||||||
France | Division 1 | 2024-04-20 13:30 | Kremlin-Bicêtre United Futsal | ---- | Futsal Club Béthunois | No | |||||||||||||||||||||
Russia | Superliga | 2024-04-20 13:30 | Torpedo Nizhny Novgorod | ---- | Ukhta | No | |||||||||||||||||||||
Portugal | 1a Divisao | 2024-04-20 15:00 | Leões Porto Salvo | ---- | Sporting | No | |||||||||||||||||||||
International | AFC Futsal Championship | 2024-04-20 15:00 | Bahrain | ---- | Iran | No | |||||||||||||||||||||
Poland | Ekstraklasa | 2024-04-20 15:00 | Red Dragons Pniewy | ---- | Clearex Chorzów | No | |||||||||||||||||||||
Spain | Primera División | 2024-04-20 15:00 | Viña Albali Valdepeñas | ---- | Manzanares FS | No | |||||||||||||||||||||
Spain | Segunda División | 2024-04-20 15:00 | CD El Ejido Futsal | ---- | Colo Colo Zaragoza | No | |||||||||||||||||||||
Spain | Segunda División | 2024-04-20 15:00 | FC Barcelona B | ---- | Real Betis Futsal B | No | |||||||||||||||||||||
Italy Amateur | Sepino Futsal League | 2024-04-20 15:00 | Atletico al Bar | ---- | I Delinquenti | No | |||||||||||||||||||||
Italy | Serie A2 Elite | 2024-04-20 15:00 | A.S.D. Altovicentino Futsal | ---- | Città di Mestre C5 | No | |||||||||||||||||||||
Italy | Serie A2 Elite | 2024-04-20 15:00 | A.S.D. Benevento 5 | ---- | Citta Di Melilli Calcio a 5 | No | |||||||||||||||||||||
Italy | Serie A2 Elite | 2024-04-20 15:00 | A.S.D. Bulldog Capurso | ---- | A.S.D. Canosa A5 | No | |||||||||||||||||||||
Italy | Serie A2 Elite | 2024-04-20 15:00 | A.S.D. CDM Futsal | ---- | Vinumitaly Petrarca | No | |||||||||||||||||||||
Italy | Serie A2 Elite | 2024-04-20 15:00 | A.S.D. CLN CUS Molise | ---- | A.S.D. Vitulano Drugstore Manfredonia C5 | No | |||||||||||||||||||||
Italy | Serie A2 Elite | 2024-04-20 15:00 | A.S.D. Defender Giovinazzo C5 | ---- | S.S. Lazio C5 | No | |||||||||||||||||||||
Italy | Serie A2 Elite | 2024-04-20 15:00 | A.S.D. Fenice Venezia Mestre | ---- | Elledì FC | No | |||||||||||||||||||||
Italy | Serie A2 Elite | 2024-04-20 15:00 | A.S.D. Itria Football Club | ---- | A.S.D. Futsal Cesena | No | |||||||||||||||||||||
Italy | Serie A2 Elite | 2024-04-20 15:00 | A.S.D. Pordenone | ---- | A.S.D. Lecco C5 | No | |||||||||||||||||||||
Italy | Serie A2 Elite | 2024-04-20 15:00 | A.S.D. Sicurlube Futsal | ---- | A.S.D. Polisportiva Futura | No | |||||||||||||||||||||
Italy | Serie A2 Elite | 2024-04-20 15:00 | G.S.D. Modena Cavezzo Futsal | ---- | U.S. Saints Pagnano | No | |||||||||||||||||||||
Italy | Serie A2 Elite | 2024-04-20 15:00 | Sporting Altamarca | ---- | A.S.D. Leonardo | No | |||||||||||||||||||||
Croatia | 1. HMNL | 2024-04-20 15:30 | MNK Hajduk Split | ---- | MNK Brod 035 | No | |||||||||||||||||||||
France | Division 1 | 2024-04-20 15:30 | Etoile Lavalloise | ---- | SC Paris | No | |||||||||||||||||||||
France | Division 1 | 2024-04-20 15:30 | Hérouville Futsal | ---- | UJS Toulouse | No | |||||||||||||||||||||
Romania | Liga 1 | 2024-04-20 16:00 | Futsal Klub Odorheiu Secuiesc | ---- | CS United Galati | No | |||||||||||||||||||||
Kosovo | Lirimi Superliga | 2024-04-20 16:00 | FC Liqeni | ---- | FC Malisheva | No | |||||||||||||||||||||
Kosovo | Lirimi Superliga | 2024-04-20 16:00 | FC Mabetex Prishtina | ---- | FC Prishtina | No | |||||||||||||||||||||
Kosovo | Lirimi Superliga | 2024-04-20 16:00 | FC Minatori | ---- | FC Rahoveci | No | |||||||||||||||||||||
Kosovo | Lirimi Superliga | 2024-04-20 16:00 | FC Prishtina 01 | ---- | FC Vjosa | No | |||||||||||||||||||||
Kosovo | Lirimi Superliga | 2024-04-20 16:00 | FC Trepça | ---- | FC Drenica | No | |||||||||||||||||||||
Spain | Segunda División | 2024-04-20 16:00 | CD Burela FS | ---- | Sala 5 Martorell | No | |||||||||||||||||||||
Italy Amateur | Sepino Futsal League | 2024-04-20 16:00 | Forst Gumb | ---- | FC Spera Ebbasta | No | |||||||||||||||||||||
Portugal | 2a Divisao | 2024-04-20 16:00 | Amsac | ---- | Dinamo Sanjoanense | No | |||||||||||||||||||||
Portugal | 2a Divisao | 2024-04-20 16:00 | GCR Nunalvares | ---- | SC Barbarense | No | |||||||||||||||||||||
Portugal | 2a Divisao | 2024-04-20 16:00 | UP Venda Nova | ---- | CD Póvoa | No | |||||||||||||||||||||
Portugal Amateur | A.F. Aveiro 1a Divisão | 2024-04-20 16:30 | Juventude Fiães | ---- | FC Mozelos | No | |||||||||||||||||||||
Spain | Primera División | 2024-04-20 16:30 | Noia Portus Apostoli | ---- | Industrias Santa Coloma | No | |||||||||||||||||||||
Spain | Segunda División | 2024-04-20 16:30 | UD Ibiza | ---- | Levante UD FS | No | |||||||||||||||||||||
Bosnia & Herzegovina | Prva Futsal Liga | 2024-04-20 16:30 | Futsal Team Tešanj | ---- | MNK Bubamara Cazin | No | |||||||||||||||||||||
Portugal | 2a Divisao | 2024-04-20 16:45 | Arsenal Maia | ---- | ADC Nogueiró e Tenões | No | |||||||||||||||||||||
Poland | Ekstraklasa | 2024-04-20 17:00 | Dreman Opole Komprachcice | ---- | Piast Gliwice | No | |||||||||||||||||||||
Poland | Ekstraklasa | 2024-04-20 17:00 | KS Constract Lubawa | ---- | GI Malepszy Futsal Leszno | No | |||||||||||||||||||||
Poland | Ekstraklasa | 2024-04-20 17:00 | Legia Warszawa | ---- | Rekord Bielsko-Biała | No | |||||||||||||||||||||
Poland | Ekstraklasa | 2024-04-20 17:00 | Przemysl | ---- | BSF ABJ Bochnia | No | |||||||||||||||||||||
Spain | Primera División | 2024-04-20 17:00 | Alzira FS | ---- | Ribera Navarra | No | |||||||||||||||||||||
Italy | Serie A | 2024-04-20 17:00 | Active Network | ---- | Italservice Pesaro | No | |||||||||||||||||||||
Italy | Serie A | 2024-04-20 17:00 | L84 | ---- | Feldi Eboli | No | |||||||||||||||||||||
Italy | Serie A | 2024-04-20 17:00 | Mantova Calcio A 5 | ---- | Meta Catania | No | |||||||||||||||||||||
Italy | Serie A | 2024-04-20 17:00 | Napoli Futsal | ---- | Came Dosson | No | |||||||||||||||||||||
Italy | Serie A | 2024-04-20 17:00 | Olimpia Verona C5 | ---- | Ciampino Aniene C5 | No | |||||||||||||||||||||
Italy | Serie A | 2024-04-20 17:00 | Olimpus Roma | ---- | Fortitudo Pomezia | No | |||||||||||||||||||||
Italy | Serie A | 2024-04-20 17:00 | Pirossigeno Cosenza | ---- | ASD Sandro Abate | No | |||||||||||||||||||||
Italy | Serie A | 2024-04-20 17:00 | Sporting Sala Consilina | ---- | Ecocity Genzano | No | |||||||||||||||||||||
Portugal | 2a Divisao | 2024-04-20 17:00 | Amigos Cerva Adrc | ---- | GD Macedense | No | |||||||||||||||||||||
Portugal | 2a Divisao | 2024-04-20 17:00 | ADR Retaxo | ---- | Vitória de Setúbal | No | |||||||||||||||||||||
Spain | Segunda División | 2024-04-20 17:15 | Unión África Ceutí | ---- | OParrulo Ferrol | No | |||||||||||||||||||||
Portugal | 1a Divisao | 2024-04-20 17:30 | Eléctrico FC | ---- | Quinta dos Lombos | No | |||||||||||||||||||||
Portugal | 1a Divisao | 2024-04-20 17:30 | SCU Torreense | ---- | Belenenses | No | |||||||||||||||||||||
Portugal Amateur | A.F. Aveiro 1a Divisão | 2024-04-20 17:30 | Casa do Povo de Esgueira | ---- | ACD Azagães | No | |||||||||||||||||||||
Spain | Segunda División | 2024-04-20 17:30 | Atlético Mengíbar | ---- | CFS Bisontes Castellón | No | |||||||||||||||||||||
Portugal | 2a Divisao | 2024-04-20 17:30 | Famalicão | ---- | CCRD Burinhosa | No | |||||||||||||||||||||
France | Division 1 | 2024-04-20 17:45 | Paris ACASA Futsal | ---- | Nantes Métropole | No | |||||||||||||||||||||
France | Division 1 | 2024-04-20 17:45 | Toulon Elite Futsal | ---- | FC Kingersheim | No | |||||||||||||||||||||
Italy Amateur | Sepino Futsal League | 2024-04-20 17:45 | Celta Vino | ---- | Atletico Ma Non Troppo | No | |||||||||||||||||||||
Portugal | 1a Divisao | 2024-04-20 18:00 | Ferreira do Zêzere | ---- | CR Candoso | No | |||||||||||||||||||||
Portugal Amateur | A.F. Aveiro 1a Divisão | 2024-04-20 18:00 | Arrifanense | ---- | PARC-Pindelo | No | |||||||||||||||||||||
Portugal Amateur | A.F. Aveiro 1a Divisão | 2024-04-20 18:00 | FC Barcouço | ---- | FC Arouca | No | |||||||||||||||||||||
Portugal Amateur | A.F. Braganca Iª Divisão | 2024-04-20 18:00 | Pioneiros Bragança F.C. | ---- | E.F. Arnaldo Pereira | No | |||||||||||||||||||||
Portugal Amateur | A.F. Santarém Iª Divisão | 2024-04-20 18:00 | Casa Benfica Golegã | ---- | ACR Carvalhos Figueiredo | No | |||||||||||||||||||||
Brazil Amateur | Copa Rio Sul de Futsal | 2024-04-20 18:00 | Paraty Futsal | ---- | Barra Mansa Futsal | No | |||||||||||||||||||||
Brazil Amateur | Copa Rio Sul de Futsal | 2024-04-20 18:00 | Quatis Futsal | ---- | Barra do Piraí | No | |||||||||||||||||||||
Brazil Amateur | Copa Rio Sul de Futsal | 2024-04-20 18:00 | Resende Futsal | ---- | Pinheiral | No | |||||||||||||||||||||
Spain | Segunda División | 2024-04-20 18:00 | CD Leganes FS | ---- | CD Melistar FS | No | |||||||||||||||||||||
Spain | Segunda División | 2024-04-20 18:00 | Fútbol Emotion Zaragoza | ---- | UMA Antequera | No | |||||||||||||||||||||
Portugal | 2a Divisao | 2024-04-20 18:00 | Modicus Sandim | ---- | AR B. Boa Esperança | No | |||||||||||||||||||||
Portugal Amateur | A.F. Santarém Iª Divisão | 2024-04-20 18:30 | UD Pinheiro e Cabiçalva | ---- | ACD Vale Travesso | No | |||||||||||||||||||||
Bosnia & Herzegovina | Premijer Futsal Liga | 2024-04-20 18:30 | MNK Sloga GVU | ---- | MNK Hercegovina | No | |||||||||||||||||||||
Portugal Amateur | A.F. Aveiro 1a Divisão | 2024-04-20 18:45 | ADRE Palhaça | ---- | Gafanha | No | |||||||||||||||||||||
Portugal Amateur | A.F. Aveiro 1a Divisão | 2024-04-20 19:00 | Branca Activa | ---- | CRECUS | No | |||||||||||||||||||||
Portugal Amateur | A.F. Santarém Iª Divisão | 2024-04-20 19:00 | CRD Louriceirense | ---- | Mação FC | No | |||||||||||||||||||||
Kosovo | Lirimi Superliga | 2024-04-20 19:00 | FC Prishtina | ---- | FC Trepça | No | |||||||||||||||||||||
Kosovo | Lirimi Superliga | 2024-04-20 19:00 | FC Vjosa | ---- | FC Minatori | No | |||||||||||||||||||||
Spain | Primera División | 2024-04-20 19:00 | Córdoba Patrimonio de la Humanidad | ---- | Cartagena FS | No | |||||||||||||||||||||
Spain | Primera División | 2024-04-20 19:00 | Osasuna Magna | ---- | Inter Movistar FS | No | |||||||||||||||||||||
Portugal | 2a Divisao | 2024-04-20 19:00 | Albufeira Futsal | ---- | FC Azeméis | No | |||||||||||||||||||||
Portugal Amateur | A.F. Santarém Iª Divisão | 2024-04-20 19:30 | Almeirim Futsal | ---- | Gruder | No | |||||||||||||||||||||
Kosovo | Lirimi Superliga | 2024-04-20 19:30 | FC Drenica | ---- | FC Prishtina 01 | No | |||||||||||||||||||||
France | Division 1 | 2024-04-20 20:00 | AC Ajaccio | ---- | GOAL Futsal Club | No | |||||||||||||||||||||
Portugal | 2a Divisao | 2024-04-20 20:00 | Paços de Ferreira | ---- | Rio Ave | No | |||||||||||||||||||||
Portugal Amateur | A.F. Santarém Iª Divisão | 2024-04-20 20:30 | Juventude Ouriense | ---- | CAS Vicentense | No | |||||||||||||||||||||
Portugal | 2a Divisao | 2024-04-20 21:00 | GD Casa Povo Livramento | ---- | Portimonense SC | No | |||||||||||||||||||||
Brazil | Paranaense, Série Prata | 2024-04-20 22:00 | Paraná Clube Futsal | ---- | Santa Helena Futsal | No | |||||||||||||||||||||
Brazil | Paranaense, Série Prata | 2024-04-20 22:00 | São Joseense Futsal | ---- | ABF/Beltrão Futsal | No | |||||||||||||||||||||
Brazil Amateur | Copa TV Grande Rio de Futsal | 2024-04-20 22:55 | Petrocity FC | ---- | Garapa FC | No | |||||||||||||||||||||
Brazil | LNF | 2024-04-20 23:00 | Carlos Barbosa | ---- | Minas Tênis Clube | No | |||||||||||||||||||||
Brazil | LNF | 2024-04-20 23:00 | Cascavel Futsal | ---- | Marreco Futsal | No | |||||||||||||||||||||
Brazil | Copa do Brasil Sicredi | 2024-04-20 23:00 | Campo Largo Futsal | ---- | Balsas Futsal | No | |||||||||||||||||||||
Brazil | LNF | 2024-04-20 23:30 | Joaçaba Futsal | ---- | Intelli Tempersul Dracena | No |